Přijímáme online platby

Loga kreditních karet


Kontakty a o nás

Kdo za eshopem stojí?

Jsme pár, výživová poradkyně a programátor. Máme velké cíle a chceme šířit smyslupné věci! Rozhodli jsme se vytvořit první eshop v ČR, který nebude prodávat jen produkty, ale účinky a zkušenosti! Máme 8 let (2016) zkušeností s přírodní léčbou nemocí, jak produkty tak roslinnou stravou a superpotravinami. Prodáváme to, co máme sami vyzkoušené, doporučujeme zákazníkům produkty, které opravdu fungují v praxi a hlavně z praxe víme, jak moc se liší v účinku jednotlivé značky (není produkt jako produkt)!

 menšíradim-profil

Mgr. Pavla Široká, poradkyně výživy, přírodní léčby nemocí a kosmetiky 
Ing. Radim Poloch, programátor, úspěšně vyléčený atopik, autor blogu o našich zkušenostech s ekzémem - atopicky-ekzem.net
Tel. Mgr. Pavla Široká: +420 723 158 025

Osobní odběr v Brně

Doprava po celé ČR spolehlivým dopravcem (doprava za 90 Kč bankovním převodem, 120 Kč dobírka)

Doprava nad 1500 Kč zdarma

 

Těšíme se na to, že nám pomůžete měnit trendy.

E-shopem to neskončí, máme velké plány s šířením změn celou společností. Věříme ve velkou moc změny světa námi spotřebiteli, tím co kupujeme!


Jak jsme se dostali k přírodní léčbě a přírodní kosmetice

Jak už to v párech bývá, výborně se doplňují. Já mám stojím za odbornou stránkou eshopu a přítel hlavně za technickým zázemím. Přírodními produkty jsem se začala zabývat před 11 lety, díky svému partnerovi Radimu Polochovi, který měl hrozný atopický ekzém na celém těle (od dětství). Díky němu jsem vyzkoušela mnoho firem s přírodními produkty a hledala možnosti jak jej ekzému zbavit. A to se nám před 3 mi lety povedlo. Vyzkoušeli jsme toho mnoho, od bylinek, čínské medicíny, homeopatie, po očistné techniky a několik stravovacích režimů. Každá přírodní metoda měla své výsledky (odhadem  5 – 20 % zlepšení ekzému), ale žádná z nich nepůsobila na tělo celkově. Úplné vyléčení ekzému se povedlo až díky širokospektrálním prostředkům, které pomohou tělu, aby se vyléčilo samo a aby se doplnily chybějící látky. Jsou to vlastně potraviny, které umí tělo vyživiti i léčit zároveň. A právě o produktech vyzoušené na nás a na mých klientech je tento web a e-shop.

Proč máme na e-shopu několik málo produktů, když je jich na trhu tolik?

Dnes už pracuji 7 let jako poradkyně přírodní léčby a přírodní kosmetiky, vystřídala jsem za ty roky mnoho firem. Všechny přírodní produkty, které jsme vyzkoušeli, mým klientům a nám do určité míry pomáhaly. Ale přesto tady na tomto webu mám jen pár produktů. Je to záměrně. Za ty roky jsem našla jen pár firem, za kterými dokážu stát jak z hlediska kvality výroby, tak z hlediska kvality složení. Je mnoho firem, které v podstatě vyrábějí dobré produkty, ale neřeší kvalitu do hloubky. Nebudu jmenovat firmy, ale příkladem je např. bylinná směs v tekuté podobě, do které je přidán cukr pro lepší chuť. Dalším příkladem můžou být jakékoliv tabletky, zbytečně s účinnými léčivkami polykáme také plnidla v tabletách. A pro zákazníky úplně skryté jsou způsoby výroby – kde byl produkt pěstován, kvalita půdy, kvalita pěstování, zda firma dělá dostatečné testy na těžké kovy a škodliviny atd. atd.

atopicky-ekzem-zada

Zkušenosti s léčbou různých nemocí

Za ty roky už mám zkušenosti s přírodní léčbou mnoha nemocí, ekzém u přítele byl jen vodítkem, jak tělu pomoci širokospektrálně. A právě o tyto zkušenosti a zkušenosti s produkty se s vámi chci na tomto webu podělit. Za ty roky jsem se nesetkala s nemocí, s kterou by se nedalo pohnout. Když uvedu jen základní příklady nemocí s kterými jsem klientům pomohla je to: atopický ekzém, lupénka, Crohnovu choroba, seborea, Ulcerózní kolitida, cysty, myomy, zácpa, imunitní problémy, chrornické záněty močového měchýře, gynekologické problémy, systémový lupus, chronické vypadávání vlasů, nadýmání, alergie, akné atd. 

Zkušenosti s kosmetikou

Mnoho firem používá ve své kosmetice ropné deriváty a chemické konzervanty. Někdy si lidé ani neuvědomují, kolik chemikálií vaše kůže může přijmout nepřírodní kosmetikou. V tomto e-shopu doporučuji jen přírodní kosmetiku a kosmetiku netestovanou na zvířatech.