Přijímáme online platby

Loga kreditních karet


Zkušenosti našich klientů

Zkušenost Radim B., 8.7.2016, zkušenost po měsíci:

Dobrý den Pavlo,

rád bych se u Vás zase objednal na konzultaci. V týdnu od 19.-22.7. nebo rovnou první týden v srpnu. Stav se začíná lepšit.

Zkušenost s cystou, P. Schneiderová:

Dobrý den Pavlo,

Noni mi s cystou na krku pomohlo velmi rychle, asi za týden se mi začala vstřebávat, za další dva týdny byla nenahmatatelná. Přibližně za půl roku jsem se začala celkově cítit lépe, byla jsem hlavně méně unavená.

Zkušenost, Michal V. Atopický ekzém, 5. 2. 2016:

Celkem od začátku se to pomaličku zlepšuje, některá místa už opustil v podstatě
úplně. Teď v zimě je ale zase horší období, takže občas docela dost zlobí. (Michal V. užívá produkt Noni).

Zkušenost Zdeňka M., syn - atopický ekzém, 1. 2. 2016

Zdeňka M.: Hezký den,
synovi se to opravdu hodně zlepšilo, ekzém opravdu pomaličku ustupuje, myslím, že noni a vitamíny dělají své. Má ale pořád hodně suchou kůži, takže musíme pořád mazat. Doufám, že se po čase podaří nastartovat samoregulační schopnost promašťování kůže.
Moc Vám děkuji za vaši pomoc

Mgr. Pavla Široká: Je, tak to jsem ráda! A máte představu o kolik se to zlepšilo? třeba procentuálně? A ekzém jen zbledl, nebo se zmenšil?  Vy máte za sebou cca 3 láhev noni a vitamínů, že?

Zdeňka M.: Ekzém zbledl a také se zmenšil, ráno má kůži celkem bledou, ale velmi suchou. Během dne se mu to zhorší, zčervená, svědí ho to, takže se škrábe, ale není to tak hrozné jako předtím. Procentuálně si zatím netroufnu říci, o kolik se mu to zlepšilo, ustoupilo to z obličeje, ostatní zbytek těla je lepší, ale stále si to drápe (nohy, záda, břicho, paže).
Celkově však mohu říci, že došlo ke zlepšení, nemá takové ty rudé fleky a po namazání (mažeme indulonou, lipobázi přestal snášet) se kůže zklidní. Za sebou má druhou láhev noni a jedno balení vitamínů, zároveň čistíme ledvinovým čajem, jak jste doporučila. 
Moc Vám děkuji

Klientka atopický ekzém, těhotenství, zkušenost:

Zdravím, psala jsem 22.01 o tom, že zkusím Enterosgel, takže píšu zkušenosti, užívala jsem v kombinaci se zeleným ječmenem a do týdne pomohlo. Po využívání dvou tub Enterosgelu jsem začala užívat džus  Premium Noni sice je pořizovací cena vyšší, ale účinek mě zasáhl, měla jsem stále malá ložiska ekzému na obličeji a nyní mám jen jednou za čas a už mě nic nesvědí. Ještě doplním, že jsem svou léčbu doplnila čajem (vlastně to čaj není) Roibos, který je přírodním antihistaminikem. Takže, když to shrnu, snažte se milé těhulky na čas vyřadit vše sladké, pijte zelený ječmen a enterosgel a doplňujte čajem Roibos, po využívání enterosgelu dvě tuby nasaďte džus Noni. Jsem moc šťastná, že se mi podařilo eliminovat ekzém na stav před těhotenstvím a navíc tyto přírodní preparáty prckovi dělají dobře :) držte se

Atopický ekzém Michalka, 2015, zkušenost:

Michalka (12) trpí atopickým ekzémem již od narození, v posledních letech se však její stav zhoršoval, až došlo na léčbu kortikoidy nitrožilně a nasazení imunosupresiv. Nasadili jsme enterosgel a Noni - po čtyrech týdnech užívání nastoupily vysoké horečky (40°C), bez náznaku nachlazení či nemoci, krevní obraz v normě, zánětlivé markery v normě, stav leukocitů též v normě. Horečky trvaly přes dva týdny, bylo to náročné období, nicméně horečky dokonaly čištění kůže, které jsme pozorovali již před jejich nástupem. Domníváme se, stejně jako praktická lékařka, že horečky byly důsledkem detoxikace organismu. Kůže se vyčitila a zmírnilo se úporné svědění. Michalka se cítí dobře, dokonce řekla, že se cítí jako zdravé dítě, konečně se v noci prospí. Lékaři jsou nadšeni a uvažují o vysazení imunosupresiv. Jelikož jsme nasadili přípravky současně (Noni a enterosgel), můžeme jen spekulovat, který přípravek za zlepšení stavu může. Michalka si myslí, že Noni ji pomáhá stav udržovat (ale jak píšeme, je to jen spekulace). Stanislava V.

Zkušenost Lucie H., plíseň, ekzém, nízký krevní tlak, bolesti hlavy, 6. 1. 2012

Už od dětství se mi opakovaně vracela kožní plíseň v oblasti břicha, trupu a podpaží. Nejhorší bývala vždy po zimě. Částečně to zmírnily jarní očistné kůry, ale plíseň se v zimě zase vrátila. Antimykotické mastičky vůbec nepomáhaly, spíše naopak. Ekzém po nich svědil a zvýraznil se, takže jsem se jimi odmítla mazat. Na jaře 2011 jsem nestihla provést očistnou kůru z čerstvých kopřiv. Ekzém mě pak trápil celé léto. Přikládám fotku – stav z podzimu.
Lucka s ekzémem_oriznuto_S těmito problémy byla také spojena chronická únava a problémy se spánkem – večer mi dělalo problém usnout a ráno vstávat. Cítila jsem se bez energie, měla jsem problémy s bolestmi hlavy a nízkým tlakem.

Detoxikace

Po týdnu léčby ve Vitalcentru nastala detoxikace ve formě rýmy, kašle a chrapotu. To trvalo dva týdny, pak po třech dnech mírného zlepšení ještě další týden. Žádné jiné obtíže jsem nepozorovala.

Výsledky

Lucka bez ekzému 3 oříznutoBěhem prvních dvou týdnů plíseň velmi výrazně ustoupila, do měsíce zmizela úplně. Během měsíce také zmizely bolesti hlavy, nízký tlak a problémy se spánkem. Ihned na začátku léčby jsem cítila nárůst vitality a kvalitnější spánek.